«Сколково» шукає ректора на 1 млн. доларів на рік

Ректор «Сколково» Андрій Волков може піти на роботу в Міносвіти РФ, завдання знайти йому заміну - не з простих


Школа бізнесу «Сколково» оголосила конкурс на заміщення посади ректора. Хед-хантінговое агентство Heidrick & Struggles отримали заявку на підбір кандидатів, повідомив голова комітету по бренду і фандрайзингу «Сколково» Рубен Варданян. Кандидатам буде пропонуватися контракт на п'ять років.

Зараз ректором школи є Андрій Волков, але його 5-річний контракт закінчується в липні 2013 року. Варданян не виключає, що Андрій Волков братиме участь у конкурсі. «Цей конкурс робиться не для того, щоб обов'язково знайти іншу людину. Перед "Сколково" стоїть завдання активного інноваційного розвитку, тому ректором стане той, хто зможе забезпечити це найкраще. Можливо, іноземний кандидат, можливо російський», - говорить він.

Оцінювати підсумки роботи нинішнього ректора і розглядати заявки нових претендентів буде спеціальна комісія, до якої увійдуть засновники школи, її партнери, студенти і випускники. «Це міжнародна практика", - говорить Варданян. Заявки на заміщення посади ректора приймаються до травня, в до червня школа повинна прийняти рішення про новий ректорі. «Сьогодні ми обговорюємо різні варіанти продовження співпраці зі школою», - прокоментував це Андрій Волков.

Андрій Волков може не захотіти залишатися в школі, він може піти на роботу в Міносвіти РФ. Його пов'язують професійні відносини з новим міністром освіти Дмитром Лівановим, на замовлення якого «Сколково» з осені робить модульну програму навчання для 100 керівників російських вузів «Нові лідери російської освіти».


Останні новини