Студентка винайшла пристрій, який заряджатиме смартфон за 20 секунд

Окрім того, що пристрій дуже швидко заряджає телефон, він ще й надовго зберігає заряд.


Проблема довгої зарядки мобільного телефону може залишитися в минулому завдяки розробці 18-річної студентки. За винахід пристрою зберігання енергії, який заряджається за 20-30 секунд, дівчина отримала нагороду в розмірі 50 000 доларів.

Швидкісний зарядний пристрій являє собою так званий суперконденсатор з високою щільністю розміщення даних при компактних розмірах. Він дозволяє дуже швидко заряджати телефон і дозволяє надовго зберігати заряд. Більше того, електрохімічний пристрій витримує 10 000 циклів зарядки, в той час як межа звичайних акумуляторів складає всього 1000 циклів, стверджує молода винахідниця Єша Кхаре з Каліфорнії. "Батарея мого мобільного телефону завжди розряджається", - відповіла вона, коли журналісти запитали, що послужило джерелом натхнення для розробки енергозберігаючого пристрою. Інтерес до нанохімії привів її до суперконденсатора, а робота з наночастинками дозволила досягти значних успіхів у різних галузях.

Кхаре використовувала суперконденсатор в якості джерела живлення для діода, що випромінює світло. У майбутньому технологія може бути застосована в смартфонах та інших мобільних пристроях, що зробить їх менш залежними від електричних розеток. Автор винаходу вважає, що дана технологія також підходить для гнучких дисплеїв, одягу та тканин.


Останні новини