Автоматично згенерований пароль точки доступу Wi-Fi на iOS можна зламати за 50 секунд - німецькі дослідники

Троє дослідників з Університету Ерлангена, Німеччина, стверджують, що можуть зламати автоматичний пароль точки доступу Wi-Fi в iOS за 50 секунд.


Автоматична генерація паролів точки доступу Wi-Fi покликана захистити користувачів від несанкціонованого підключення до їх пристрою, навіть якщо вони не мають наміру себе захищати.

За словами дослідників, система захисту вибирає одне з 52500 слів в парі з випадковими цифрами. Німецькі зломщики скористалися графічним процесором AMD Radeon HD 6990 і підібрали необхідний ключ за 50 хвилин. Надалі вони виявили, що при генерації пароля використовується лише 1842 слова з 52500. Не зупиняючись на досягнутому, вони з'єднали 4 ще більш швидких GPU AMD Radeon HD 7970 і зламали пароль за 50 секунд.

І навіть незважаючи на відносну легкість злому системи захисту в Apple, в Університеті Ерлангена стверджують, що інші виробники ще менше піклуються про захист точки доступу Wi-Fi. Дослідники закликають Apple і інших виробників використовувати складнішу генерацію паролів з куди більшим набором цифр і букв.


Останні новини