У НУХТ за сприяння німецької машинобудівної компанії з’явилася нова лабораторна установка

Фахівці факультету інженерної механіки та пакувальної техніки Національного університету харчових технологій (НУХТ) тривалий час плідно співпрацюють із провідною німецькою компанією в машинобудуванні «Фесто».


За допомогою цієї компанії науковці університету виконали ряд науково-дослідних робіт та забезпечили перевірку математичних моделей в магістерських роботах студентів, повідомляє прес-служба вишу.

За сприяння компанії «Фесто» була придбана лабораторна установка, що представляє собою функціональний модуль, побудований на новітніх технологічних елементах – портальний мехатронний модуль переміщення. Така лабораторна установка  призначена для дослідження переміщення та орієнтування штучних виробів, а також компонування складних технологічних схем. З цього року на  факультеті інженерної механіки та пакувальної техніки НУХТ поряд із спеціальностями «Машини і технології паковання» та «Машини і ресурсозберігаючі технології переробки упаковки»  буде прочитано курс мехатроніки для всіх студентів, що навчаються за напрямком підготовки «бакалавр машинобудування».

Придбаний функціональний модуль є однією зі складових мехатронного комплексу, який незабаром з’явиться в університеті за підтримки компанії «Фесто». Наявність такого виду лабораторних установок  дає навчальному закладу можливість здійснювати підготовку фахівців інженерів-механіків на новітньому рівні.


Останні новини