Два аспіранти вигадали, як перетворити будь-яку поверхню в iPad

25-річні аспіранти з Університету Ланкастера Джон Харді та Карл Елліс розробили технологію під назвою UbiDisplays, яка може перетворювати будь-який об'єкт на дисплей планшета.


Для проекції інтерактивних мультитач-екранів на будь-яких твердих поверхнях, включаючи холодильники, двері, стіни, підлогу і навіть чайник знадобиться проектор, камера глибини та ПК, повідомляє ТСН.

Зазначається, що веб-камера фіксує глибину і подробиці того, що людина робить на проектованому зображенні і направляє відомості назад у комп'ютер користувача.

Потім спеціальне ПЗ у комп'ютері вивчає, де знаходяться і чим зайняті пальці користувача. Таким чином користувач може перетворити навіть своє ліжко на hitech-офіс і працювати в ньому весь день.

На часі пристрій перебуває на стадії доопрацювання, оскільки поки що він досить громіздкий. Так, весь набір апаратури необхідно розташовувати навпроти того об'єкта, який повинен бути перетворений на дисплей.

Аспіранти прагнуть розробити більш мобільний варіант, комфортний для користування у будь-яких умовах. Вони сподіваються, що з часом весь пристрій не перевершуватиме за розмірами смартфон.


Останні новини