Таїландські студенти придумали керований через інтернет апарат для годування домашніх тварин

Двоє студентів Технічного університету імені короля Монгкута знайшли оригінальне рішення для власників домашніх тварин, вимушених відлучатися у відрядження або подовгу відсутнім будинку.


Погодувати, наприклад, голодного кота, тимчасово залишилося без нагляду, вони пропонують допомогою спеціальної машини, керованої господарем через інтернет

Пристрій з назвою «Холідей пет менеджер» / "Holiday рet manager" / зовні схоже на величезний ящик з сухим кормом, який через спеціальний дозатор поступає в тарілку вихованця. Як часто агрегат буде радувати домашнього улюбленця свіжою порцією ласощів - вирішує спеціальна програма. Апарат підключений до глобальної мережі та повідомить господаря, якщо корм закінчився або тварина не доторкнувся до їжі. За допомогою нехитрих маніпуляцій на комп'ютері турботливий, але знаходиться далеко від дому господар навіть зможе скорегувати режим харчування свого улюбленця.

«Ми придумали цей пристрій, тому що самі завжди стикалися з проблемою, як погодувати нашого кота, коли нас подовгу немає вдома», - повідомив винахідник апарату Долапорн Чітіпаттанаваніч. Разом зі своєю колегою з інженерного факультету Алісою Сатравахой вони зараз працюють над мобільним додатком, щоб люди змогли контролювати харчування своїх домашніх тварин за допомогою смартфона.

У майбутньому заповзятливі студенти планують налагодити масовий випуск апаратів для годівлі котів, собак і рибок.


Останні новини