Британські студенти підрахували скільки треба часу щоб телепортувати людину

Британські студенти-фізики з Лестерського університету підрахували, скільки часу буде потрібно, щоб телепортувати людину.


Як повідомляє The Huffington Post, кінець кінцем телепортація була визнана молодими вченими непрактичною, оскільки вона займе неймовірну кількість часу. Читайте також: Вчені NASA почали працювати над реальним варп-двигуном зі Star Trek Робота студентів була, опублікована в університетському виданні, суто теоретична, передає ТСН.

Крім того, фізики брали до розрахунку тільки технічну сторону питання. У теорії вони телепортували не саму людину, а лише обсяг даних, з яких складається людина. "Результати показали, що телепортація займе дуже багато часу. Існуючими засобами пересування вдасться дістатися до кінцевої точки набагато швидше", - коментує автор дослідження Девід Старкі.
За його словами, якщо допустити, що в одній клітині нашого ДНК містяться всі дані, потрібні для відтворення будь-яких інших клітини організму, то необхідна спадкова інформація буде займати приблизно 1,2?1010 біт.

Дані для відтворення інформації, що міститься в нашому мозку, займуть набагато більше місця - до 2,6?1042 біт. Якщо ж до всього цього додати захист від помилок при пересиланні даних, кількість інформації збільшиться до 4,55?1042 біт. Згідно з даними розрахунками, при частоті каналу 29,5-30 ГГц швидкість передачі даних складе 2,977?1019 біт в секунду, а значить, телепортація однієї людини з поверхні Землі на геостаціонарну орбіту затягнеться на 4,85?1015 або 4,85 квадрильйона років. Фізики зазначають, що це приблизно в 350 тисяч разів перевищує вік Всесвіту (13,8 млрд років), додаючи, що швидше буде пройтися пішки.


Останні новини