Володимир Семиноженко: Міжнародний науковий конгрес-2013 дасть старт багатьом важливим проектам в Україні у сфері ІКТ

29 жовтня 2013 року в Україні відбудеться Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні», організаторами якого є Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».


Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, який також очолює оргкомітет Міжнародного наукового конгресу, зазначив, що захід присвячений тематиці розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та розбудови інформаційного суспільства в Україні.

«Ми ставимо перед собою масштабне завдання: побудувати в Україні високодинамічну інформаційну економіку і суспільство вільного доступу до інформації та знань. Тому Конгрес має стати єдиним майданчиком для налагодження діалогу представників органів державної влади, науки та бізнесу», - наголосив Володимир Семиноженко.

Він наголосив на високому представницькому рівні заходу: для участі в Конгресі планується запросити Прем’єр-міністра України, представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших органів центральної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, фахівців, учбових закладів, бібліотек, установ і організацій і, безумовно, іноземних фахівців вказаної сфери.

На порядок денний будуть винесені питання розбудови інформаційного суспільства, входження України до глобального інформаційного простору, надання електронних адміністративних послуг, реалізації пріоритетів та здійснення заходів Національної програми інформатизації спрямованих на розвиток інформаційно-комунікаційних технологій, встановлення контактів з потенційними партнерами з розбудови інноваційних структур і трансферу технологій тощо.

«Ми розраховуємо, що Міжнародний прогрес сформує так звану дорожню карту діяльності галузі, яка буде орієнтиром для всіх учасників ринку. Дуже сподіваюся, що наш захід дасть старт багатьом проектам», - наголосив Володимир Семиноженко.

Він поінформував, що в рамках наукового конгресу відбудеться експозиція новітніх рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних і закордонних ІТ-компаній. Також будуть відзначені партнери Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», нагороджено переможців Першого Національного конкурсу з е-урядування, а також відбудеться офіційна презентація порталу управління знаннями «Ми розвиваємо електронне урядування».

Цьогоріч Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні» відбудеться м. Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Довідково

Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні» проводиться в Україні вже третій рік поспіль. Щоразу ця подія викликає великий інтерес громадськості, вітчизняних експертів та зарубіжних колег. Так, минулого року у Конгресі взяло участь 420 учасників. На планерних і секційних засіданнях було заслухано 85 доповідей. У 2011 році у Конгресі взяли участь понад 450 чоловік.


Останні новини