Канадські студенти хочуть створити «незнищуваний» супутник

Група студентів із Канади збирає гроші на створення супутника, який випробує новий матеріал, що самовідновлюється.


Група «Space Concordia», що складається із студентів-інженерів з Університету Конкордія, три роки тому створила супутник ConSat-1 для вивчення Південно-Атлантичної аномалії, регіону в космічному просторі, який виводить з ладу електронне устаткування. Цей супутник торік виграв канадський конкурс зі створення супутників. Призом у цьому змаганні був запуск космічного апарату .

Тепер команда студентів-інженерів працює над другим супутником ConSat-2. Його головною особливістю є використання інноваційного матеріалу, котрий саомвідновлюється та був розроблений професором Університету Конкордія. Це волокнистий композитний матеріал, що складається з міцних вуглецевих волокон і епоксидної смоли. При розриві матеріалу звільняє епоксидну смолу, яка закладає тріщини і захищає від подальших ушкоджень.

До теперішнього часу ніхто ще не відправляв у космос подібний матеріал, тому студенти вважають своє дослідження дуже важливим. Якщо виявиться, що в космічному просторі самовідновленя матеріалу дійсно працює, його можна буде використовувати для конструювання великих супутників або космічних станцій.

Для створення супутника ConSat -2 студентам необхідно зібрати $ 15000, і тому проект з'явився на краудфандінговой платформі Kickstarter. Команда заявила, що вже зібрала понад $ 1400. І студенти сподіваються, що за решту 40 днів вони зможуть зібрати потрібну суму.


Останні новини