Науковці навчилися красти інформацію з безконтактних карток

У Британії вчені навчилися красти інформацію з безконтактних карток Інформація з безконтактних карток може бути легко вкрадена.


Зона небезпеки складає 0,5 метра. При цьому здійснити перехоплення даних може практично будь-хто.

У цьому запевняють дослідники з університету в Сурреї, що у Великій Британії. Науковці твердять, що реальна відстань дії картки більш ніж у 4 рази перевищує передбачену розробниками дистанцію для зчитування. А для крадіжки вистачить своєрідного набору: візочка з крамниці, рюкзака та невеличкої антени. Необхідне обладнання легко розмістити та транспортувати, а завдяки ньому можна щонайменше отримати інформацію про проведений платіж.

Вчені тепер зосередяться на дослідженні, яким чином можуть бути зламані механізми захисту карток.

Разом із тим британська асоціація виробників карт переконує, що виявлена вразливість не становить суттєвої загрози. Адже зловмисники не зможуть зібрати всю інформацію, необхідну для несанкціонованого доступу до коштів власника картки. Безконтактні картки є одним із нових різновидів фінансових послуг у Великій Британії. Вони використовуються для оплати дрібних покупок – сумою не більшою, ніж 20 фунтів стерлінгів. Для здійснення покупки клієнтові досить помахати карткою біля зчитувального пристрою, не вводячи при цьому ПІН-код.


Останні новини