Бельгійські викладачі створили безпілотник для стеження за студентами під час іспитів

Викладачі коледжу ім.Томаса Мора в бельгійському містечку Мехелен вирішили використовувати шпигунські технології на благо освіти.


Вони розробили безпілотний літальний апарат, який допомагає їм запобігти списування на іспитах. Однак поки випробувань безпілотник не витримує - він занадто гучний.

На представленому в Інтернеті ролику видно, як під час іспиту над рядами парт ширяє безпілотник із закріпленою на ньому камерою. Польотом за допомогою планшетного комп'ютера керує один з викладачів. На тому ж екрані відбивалися показання камери, яка дозволяла стежити за студентами.

Спочатку безпілотник був розроблений місцевими журналістами-аматорами , зазначає бельгійська газета De Staandard. Проте потім викладачі вирішили використовувати маленький апарат для боротьби зі списуванням.

«Ми вирішили зробити такий же безпілотник для іспитів. Але це складно і не дуже реалістично», - зізнався журналістам один з творців апарату, викладач журналістики Том Румс .

За його словами, нинішній рівень технологій не дозволяє створювати безпілотники, які можуть ефективно працювати на іспитах. Літаючий апарат з камерою здатний знаходитися в повітрі класу лише близько 15 хвилин, після закінчення яких потребує негайної підзарядці.

Іншою проблемою винаходу є рівень виробленого шуму.

«Ми багато працювали над тим, щоб зробити його тихіше, - сміється Румс. - Крім цього, під час польоту безпілотник створює сильну хвилю повітря. Ручки і паперу розлітаються в усі сторони».

Таким чином, поки безпілотник існує лише в прототипі і потребує удосконалення. Однак творців апарату вже можна привітати зі значною перемогою. Ролик, на якому показано політ безпілотника з Мехелена, поширюється в Інтернеті зі швидкістю вірусу і вже приніс його творцям чималу популярність.


Останні новини