У НУХТ з’явився новий лабораторний комплекс від німецьких партнерів

Національний університет харчових технологій (НУХТ) тривалий час плідно співпрацює з провідною німецькою компанією в галузі машинобудування «FESTO».


За сприяння компанії «FESTO» університетом був придбаний лабораторний комплекс, що представляє собою набір із п’яти функціональних мехатронних модулів, побудованих на новітніх технологічних елементах. Даний лабораторний комплекс призначений для вивчення та дослідження взаємозв'язків між механічними, електричними та електронними системами в обладнанні харчових виробництв. Це лабораторне обладнання було спеціально розроблено для  технічних вишів Німеччини та активно ними використовується для вивчення дисципліни «Мехатроніка». Варто зазначити, що в Україні лише два технічних внз мають таке обладнання, один із яких – НУХТ. Наразі лабораторне обладнання буде активно використовуватися при вивченні курсу «Мехатроніка»,  який викладається для  студентів, що навчаються за напрямами підготовки бакалаврів з інженерної механіки та машинобудування.

Під час презентації лабораторного комплексу ректор університету Сергій Іванов зазначив, що його функціональність та унікальність дозволить продемонструвати майбутнім абітурієнтам новітній рівень підготовки технічних фахівців в університеті.

Фото:


Останні новини