Визначено переможців локального етапу Європейських інженерних змагань EBEC

Наприкінці березня в НТУУ «КПІ» відбувся локальний етап Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering competitions).


У відбірковому турі взяли участь майже 200 студентів КПІ. Здолали його завдання 80 учасників. Саме вони потім протягом п’яти днів демонстрували свої знання, навички та вміння. До участі також були запрошені 24 школярі, які показали дуже гарні результати.

Змагання проходили у двох категоріях – Case Study (аналітичне ситуаційне завдання) та Team Design (командне проектування). У кожній категорії взяли участь по 10 найсильніших команд.

Учасникам категорії Case Study було запропоновано три аналітичні завдання від компаній-партнерів SUN InBev Ukraine, «Номінал Інжиніринг» та British American Tobacco. На суд журі команди мали представити їх рішення.

Перед командами категорії Team Design було поставлено два технічних завдання від провідної компанії «Номінал Інжиніринг». Учасники мали змогу самостійно обирати над яким із них працювати: сконструювати прилад, який зможе розпізнати наклеєний на папір прозору стрічку-скотч, чи розробити саморушну модель, яка зупинятиметься на певній відстані від перешкоди. Свої розробки учасники презентували в останній день змагань.

У категорії Case Study перемогу здобула команда «C9_team» (Денис Вязанкін, Роман Візняк, Євген Павелко, Антон Пасічник, всі з ІССЗІ), а перше місце у категорії Team Design посіла команда «Кот Ангенс» (Віталій Підойма (ФБМІ), Олександр Боднар (ММІ), Віктор Залюбівський (ММІ), Микита Шилов (ФБМІ).

Переможцями серед школярів стала команда «The Red».

У травні переможці відправляться до Львова на Всеукраїнський етап змагань. Фінал Європейських інженерних змагань EBEC 2014 відбудеться у Ризі (Латвія).


Останні новини