Coursera відкриває доступ до своїх курсів для українських студентів

Компанія Coursera, що займається онлайн-освітою, має намір надавати доступ до своїх курсів для українських студентів, починаючи з травня цього року.


Coursera підписала договір про співпрацю з українським IT-університетом BIONIC University в жовтні 2013 року, після чого почався процес переведення курсів на українську мову.

Вже почалася реєстрація на перші курси Coursera для українських студентів. Спочатку очікується реєстрація 20-30 студентів. По закінченні навчання студенти можуть отримати сертифікат, вартість якого становить $ 49  Однак його отримання не є обов'язковою вимогою для прослуховування курсів. Проте, Сергій Мірошниченко, який вже прослухав кілька онлайн курсів, запевняє, що роботодавці приділяють велику увагу таким сертифікатам.

Основними перевагою онлайн навчання є можливість доступу до нього з будь-якої точки світу. Крім того, відсутність безпосереднього контакту з викладачами значно знижує ризик корупції.

Зацікавлені студенти зможуть пройти курси українською мовою як на Learning Hub BIONIC University, так і на сайті Coursera .


Останні новини