В НТУУ «КПІ» стартувала олімпіада «KPI-OPEN 2014»

1 липня в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася церемонія урочистого відкриття Дев’ятої відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В. М. Глушкова.


Організаторами олімпіади «KPI-OPEN» вже традиційно виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Vanopl Development Group за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України. Проводиться вона за оригінальними правилами, які відповідають міжнародними вимогам до проведення подібних турнірів.

Цього року для участі в Олімпіади зареєструвалися понад 200 студентів, які представляють вищі навчальні заклади України, Угорщини та Естонії.

Учасників привітали проректор НТУУ «КПІ» з науково-педагогічної роботи Петро Киричок, ініціатор проведення олімпіади і беззмінний її організатор, керівник групи розвитку Vanopl Development Group Іван Плотніков, заступник директора з наукової роботи Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України Олександр Палагін.

Обидва тури конкурсу молодих програмістів і всі його заходи відбуватимуться в стінах НТУУ «КПІ».


Останні новини