Академія Cisco «Львівської політехніки» отримала нагороду за досягнення у підготовці фахівців мережевого обладнання

Нещодавно у Києві пройшла щорічна конференція Cisco Connect – однієї із важливих структур американської транснаціональної корпорації Cisco Systems, Inc.

У рамках зустрічі відбулося нагородження кращих центрів підтримки корпорації – академій та центрів підготовки інструкторів Cisco в Україні. Конференція була присвячена 15-річчю програми Cisco в Україні, повідомляє прес-служба Національного університету «Львівська політехніка».

Академія Cisco, що функціонує при кафедрі телекомунікації Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка», отримала нагороду за високі досягнення у розвитку програми академій Cisco в Україні. Її приймали керівник Академії Cisco Львівської політехніки Мар’ян Кирик та очільник Центру підготовки інструкторів (Cisco Instructor Training Center) Орест Костів.

Cisco Systems, Inc – американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, що розробляє, виробляє і продає мережеве обладнання. Вона  заснована в грудні 1984 року двома випускниками Стенфордського університету комп'ютерної підтримки персоналу Леонардом Босаком, який займався програмним забезпеченням проекту, та Сенді Лернером, який відповідав за ринкове просування продукції фірми.


Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...