Академія Cisco «Львівської політехніки» отримала нагороду за досягнення у підготовці фахівців мережевого обладнання

Нещодавно у Києві пройшла щорічна конференція Cisco Connect – однієї із важливих структур американської транснаціональної корпорації Cisco Systems, Inc.


У рамках зустрічі відбулося нагородження кращих центрів підтримки корпорації – академій та центрів підготовки інструкторів Cisco в Україні. Конференція була присвячена 15-річчю програми Cisco в Україні, повідомляє прес-служба Національного університету «Львівська політехніка».

Академія Cisco, що функціонує при кафедрі телекомунікації Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка», отримала нагороду за високі досягнення у розвитку програми академій Cisco в Україні. Її приймали керівник Академії Cisco Львівської політехніки Мар’ян Кирик та очільник Центру підготовки інструкторів (Cisco Instructor Training Center) Орест Костів.

Cisco Systems, Inc – американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, що розробляє, виробляє і продає мережеве обладнання. Вона  заснована в грудні 1984 року двома випускниками Стенфордського університету комп'ютерної підтримки персоналу Леонардом Босаком, який займався програмним забезпеченням проекту, та Сенді Лернером, який відповідав за ринкове просування продукції фірми.


Останні новини