У КПІ стартував Міжнародний студентський семінар-тренінг ACSE’14

Х Міжнародний студентський семінар-тренінг з прикладних задач комп’ютерної та програмної інженерії ACSE’14 (Application of Computer and Software Engineering), який стартував у НТУУ «КПІ» 16 вересня, розпочався з лекцій в залі засідань Вченої ради університету.


Утім його організатори (а ними є викладачі й співробітники факультету прикладної математики університету) передбачили в програмі й інші форми спілкування студентів з науковцями, сферою зацікавлення яких є IT-технології, та представниками компаній, що здійснюють практичну діяльність у цій галузі. Адже з 2005 року цей семінар проводиться для того, щоби студенти, які навчаються на IT-спеціальностях, могли отримати додаткові знання, потрібні для успішної самостійної роботи і кар’єри. Тому програма семінару побудована так, щоб дати його учасникам всебічну інформацію про нинішній стан галузі і ознайомити їх з практичними задачами, які сьогодні є актуальними для неї.

«Перший день семінару – це ІТ-SCIENCE DAY, тобто всі його заходи мають теоретичний характер, – розповіла заступник декана факультету прикладної математики Євгенія Сулема; другий – ІТ-СAREER DAY, спрямований на ознайомлення учасників з особливостями діяльності ІТ-компаній і створення для них можливостей ще в студентські роки підготуватися до того, щоб знайти собі цікаву роботу і працевлаштуватися, а компаніям – донести до майбутніх співробітників свої до них вимоги. До речї, наприкінці другого дня відбудеться дискусійна панель, під час якої студенти зможуть безпосередньо поспілкуватися з представниками галузі, поставити їм свої запитання і почути відповіді… А третій – ІТ-TECHNOLOGY DAY – буде присвячений розгляду технологічних проблем. Доповіді, які виголошуватимуться у цей день, стосуватимуться конкретних, дуже вузьких специфічних задач, які не вивчаються в університетах, але якими займаються IT-компанії. Представники цих компаній хотіли б, щоб студенти звернули увагу на такі задачі і готувалися за відповідними напрямками».

Тож семінар має насамперед практичне спрямування, свідченням чого є і участь у ньому участь п’яти провідних і найвідоміших на вітчизняному IT-ринку компаній – «EPAM Systems», «GlobalLogic», «Microsoft Ukraine», «Luxoft» і «Miratech».


Останні новини