Викладач чернівецького університету створив бронежилет-трансформер

Доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Юрій Дронь сконструював унікальний бронежилет-трансформер для українських військових в зоні АТО.


Зовні бронежилет подібний до звичайних, однак головна його відмінність у тому, що він може виконувати ще кілька допоміжних функцій, передає day.kiev.ua.

«Бронежилет пошитий з тканини, в нього ще треба поставити захисні бронепластини. Його багатофункціональність допоможе українським бійцям воювати з сепаратистами. Передня і задня частини бронежилета є подвійними, тобто у складеному вигляді вони підвищують клас захисту. Однак, коли його розкласти, то захист людини знижується, та разом з цим збільшується і захисна площа бійця. Такі бронежилети можуть служити захистом від осколків і використовуватися при патрулюванні чи артилеристами на позиціях», – розповідає винахідник.

Повністю розкладений бронежилет можна використовувати як каремат, на котрий боєць може лягти, або перетворитися в ноші. Для цього Юрій Дронь створив спеціальні петлі по краях, щоб через них просунути палиці і віднести пораненого з поля бою.

За словами пана Юрія, такий бронежилет-трансформер уже продемонстрований військовим, він дозволить зменшити кількість речей у поході.


Останні новини