У Міністерстві обговорили використання новітніх космічних розробок в освітньому процесі

28 вересня 2011 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника із заступником генерального конструктора Ракетно-космічної корпорації «Енергія» ім. С. Корольова Олександром Чернявським та керівником науково-технічного центру корпорації Ігорем Хаміцом.


У зустрічі також взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський, народний депутат України Максим Луцький та директор Ліцею інформаційних технологій № 79 міста Києва Ганна Ломаковська.

Керівництво Міністерства та запрошені гості обговорили розробку програм для проведення «космічних» уроків та використання новітніх космічних розробок в освітньому процесі. Завдяки їм учні та вчителі зможуть проводити дослідження з різних предметів (фізика, хімія, географія, біологія тощо), отримуючи дані безпосередньо з космосу.

Як зазначили розробники, це підвищить інтерес учнів до космічної галузі. Цей проект реалізовуватиметься в рамках українсько-російської співпраці в освітній сфері з залученням міжнародного співтовариства.


Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...