Вступ до ВНЗ

Сьогодні, 23 серпня 2022 року, завершується подання вступниками заяв на бюджет до закладів вищої освіти на основі 11-ти класів, дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Результати додаткової сесії НМТ розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування, а також у ЄДЕБО.

Вступники, які не мали можливості зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити з 12 до 15 серпня 2022 року.

За ініціативи народної депутатки України Юлії Гришиної та президента Київської школи економіки Тимофія Милованова приватні заклади вищої України створюють умови щодо організації безоплатного навчання для осіб із ТОТ.

Близько 25 тисяч учасників складають національний мультипредметний тест за кордоном у основну сесію.

Завершилася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) і магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яку здійснювали приймальні комісії закладів вищої освіти.

Сьогодні, 20 липня, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення змін до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію «Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові», що дозволить учасникам впевнено почуватися під час тестування, правильно позначати та змінювати відповіді.

Інформуємо учасників НМТ, що не в усіх комп’ютерних аудиторіях Вроцлавського медичного університету відбудеться тестування, що пов’язано із непередбачуваними обставинами у роботі університету.

За п'ятнадцять робочих днів фахівці Міністерства освіти і науки України опрацювали 1400 дзвінків, які надійшли на консультаційну телефонну лінію «Вступна кампанія 2022 року».

Офіційні представники Грузії підтвердили готовність створити умови проведення НМТ для українських випускників.

В основну сесію учасники НМТ зможуть пройти тестування в тимчасових екзаменаційних центрах Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Лейпцига та Франкфурта, а в додаткову – в університетах Берліна.

20 червня 2022 року завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН, яким затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі зазначив, що попри повномасштабну російську агресію, заклади вищої освіти продовжують організовувати навчання для іноземців та запрошувати майбутніх студентів з інших країн до університетів нашої держави.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>