Абітурієнтам дозволили подавати заяви в паперовій формі, якщо вони не змогли зареєструвати електронний кабінет

Заяви у паперовій формі можуть подавати вступники для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти також і у випадку проблем при подачі  їх в електронному вигляді.


Відповідного листа, за підписом заступника міністра Юрія Рашкевича, було направлено до вишів.

«У зв’язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з іншими розбіжностями в реєстраційних даних. В такому разі з 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника», - йдеться в листі Міносвіти від 14.07.2017 р. № №1/9-335.

«За результатами робочого дня приймальна комісія вищого навчального закладу надсилає до ДП «Інфоресурс» таблицю із зазначенням в окремих колонках: коду вищого навчального закладу в ЄДЕБО, прізвища, ім’я, по батькові вступника, серії та номеру атестату про повну загальну середню освіту, номеру сертифікату, контактного номеру телефону вступника. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу. Факт подання кожної заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви», - зазначили в Міністерстві.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...