Мінімальний прохідний бал для вступу на медичні спеціальності встановлено на рівні 150 балів

Сьогодні Міністерство освіти і науки України оприлюднило Умови прийому до вищих навчальних закладів, які були затверджені ще вчора.

Наступного року абітурієнтам для вступу до медичних вишів доведеться скласти ЗНО з усіх конкурсних предметів на бал не менший за 150. В тому числі і з української мови та літератури, адже цей предмет є обов'язковим для всіх абітурієнтів.

Про це йдеться в розділі №7 «Конкурсний відбір, його організація та проведення» Умов, відповідно до якого у вишах у власних Правилах прийому самостійно визначатимуть мінімальне значення кількості балів з вступних випробувань, з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

“Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» не можуть бути встановлені менше 150 балів”, - йдеться в документі.

Із запланованого раніше переліку спеціальностей було виключено 226 “Фармація, промислова фармація”. Тому майбутнім фармацевтам пощастило.

Нагадаємо, що встановлення конкурсного балу на рівні 150 балів для вступників до медичних вишів минулого року було ініціативою Міністерство охорони здоров’я України.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...