Сьогодні відбулося незалежне тестування з фізики

Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, у тестуванні взяли участь 20 843 осіб, що становить 89 % від загальної кількості зареєстрованих.


Із завданнями сертифікаційної роботи з фізики можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО», офіційного порталу УЦОЯО. 12 червня у цьому самому розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

4 учасники зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 5 — через відсутність документа, передбаченого правилами допуску. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 3 954 особи. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів і 5 представників засобів масової інформації.

Зареєстровані особи, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з географії через причини, що не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому відбувалася реєстрація на основну сесію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.

За інформацією УЦОЯО


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...