Cтворено понад 157 тис електронних кабінетів, через які подано майже 780 тис електронних заяв, - Міносвіти

На ранок 23 липня вступники створили понад 157 тис електронних кабінетів – наразі через них подано майже 780 тис електронних заяв.

Такі дані надає ДП «Інфоресурс», технічний адміністратор бази, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників, - інформує прес-служба Міносвіти.

За три тижні вступної кампанії на гарячі лінії МОН та Інфоресурсу надійшло  38тис дзвінків, а на скриньки vstup2018@mon.gov.ua  та ez@inforesurs.gov.ua – майже  42,4тис листів. Всі звернення вступників опрацьовуються в оперативному режимі.

Запитання здебільшого стосуються реєстрації електронних кабінетів та подання через них заяв, вибір пріоритетів, формування рейтингового списку, використання сільського коефіцієнту, пільги тощо.

Серед найпоширеніших звернень – після подання електронних заяв вступник виявив, що завантажив у кабінет неправильні файли замість свого фото або скан-копії додатку до атестата. В такому випадку – після подання першої заяви –  вступник не може самостійно змінити цю інформацію в кабінеті. Тому йому треба звернутися до приймальної комісії кожного вишу, куди він подав заяви, та надіслати правильні копії документів на вказану закладом адресу.

Ще одне запитання від вступників: я вказав у кабінеті один середній бал атестата, однак в рейтингу на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ у мене відображається інший середній бал. Це зазвичай пов’язано з тим, що вступник неправильно розрахував свій середній бал атестата. І приймальна комісія вишу, куди він подав першу заяву, виявила цю помилку та перерахувала середній бал. У цьому разі вступнику треба ще раз уважно, за правильною методикою обчислити свій середній бал, і якщо він все ж не згоден з перерахунком приймальної комісії, то має напряму звернутися до неї.

Трапляється також, що вступник не може знайти потрібну йому конкурсну пропозицію. Типовими причинами цього може бути:

  • Заклад освіти не створив таку конкурсну пропозицію. Перегляніть інформацію на сайті вишу або зверніться до приймальної комісії для уточнення інформації.
  • Під час пошуку пропозиції вступник неправильно вказав освітній ступінь. Наприклад, якщо ви вступаєте на базі 11-класів на спеціальності медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, то треба обирати ОС «Магістр», а не «Бакалавр».
  • На ОКР «Молодший спеціаліст» можливо подати заяви через електронний кабінет лише на денну форму навчання.

Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...