ЗНО-2020: опубліковано правила і зразки тестових завдань

УЦОЯО оприлюднив структуру, кількість та типи тестових завдань, час виконання роботи та систему нарахування балів.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) оприлюднив правила, за якими буде проводитися зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) у 2020 році. У відповідному розділі на офіційному сайті УЦОЯО опубліковано інформацію про тестування з української мови та літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії та чотирьох іноземних мов. Зокрема, розкрито структуру, кількість і типи завдань, схеми нарахування балів і названо час виконання тестових завдань.

Обов'язкове тестування з української мови та літератури, що відбудеться 26 травня, складатиметься з 58 завдань: 33 з мові, 24 з літератури й одного відкритого завдання з розгорнутою відповіддю. Тест з математики включатиме 35, з фізики – 38, а з хімії – 52 завдання. ЗНО з цих предметів відбудеться 21, 28 травня і 15 червня відповідно. На виконання тестів абітурієнтам дадуть за 180 хвилин.

Тестування з інших предметів буде тривати півгодини менше – за 150 хвилин. На ЗНО з історії України, що абітурієнти писатимуть 4 червня, їм дадуть 60 завдань: 30 з них стосуватимуться історії від найдавніших часів до кінця 19 століття, 30 – історії України у 20-21 століттях.

Тестування з біології та географії відбудеться 9 та 11 червня і включатиме 50 і 54 завдання відповідно.

ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов заплановано на 1 червня. Тестові роботи з усіх іноземним мов включатимуть по 59 завдань: 16 з аудіювання, 22 – з читання, 20 – з використання мови й одне письмове завдання з відкритою розгорнутою відповіддю.

Максимально можлива оцінка для всіх предметів, як зазвичай, складе 200 балів.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...