На ЗНО у масках, але без рукавичок, - МОЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання, єдиний вступний іспит та єдиний фаховий іспит у 2020 році відбудуться, але через запроваджений карантин у зв'язку з пандемією COVID-19, їх проводитимуть з дотриманням посилених заходів безпеки.


Зокрема, це дистанція, масковий режим, температурний скринінг, дезінфекція та провітрювання приміщень.

Відповідний проєкт рекомендацій головного санітарного лікаря Віктора Ляшка до громадського обговорення опублікувала пресслужба МОЗ.

Передусім, пропонується недопущення до тестування осіб, які мають ознаки респіраторних захворювань. Але для них мають організувати додаткове тестування.

Також перед початком в учасників перевірятимуть температуру, а тому пропонують в МОЗ скласти такий графік допуску учасників до місця проведення ЗНО, щоб уникнути скупчення громадян.

Крім того, взяти участь у тестуванні зможуть лише ті учасники, які будуть в масках. Місця розсаджування абітурієнтів потрібно буде визначати так, щоб забезпечити безпечну відстань, у 1,5 м, між учасниками. Водночас місця поруч, попереду і позаду повинні залишатися вільними.

На вході до будівлі і на входах до аудиторій, де проходитиме ЗНО, потрібно встановити антисептики, а також контейнери для використаних масок та рукавичок.

Самі приміщення до початку тестування й після нього потрібно буде ретельно прибирати, аудиторії також мають провітрюватися. Вхідні двері в класи повинні бути відкриті упродовж усього періоду тестування.

До початку проведення тестування пропонують перевіряти температуру і в інструкторів та всіх осіб, які залучені до ЗНО та ЄВІ.


Поділіться з друзями:   

Останні новини