Абітурієнти з окупованих територій можуть звернутися до омбудсмена, щоб отримати можливість брати участь у вступній кампанії

За попередньою інформацією Міністерство освіти і науки України освітні центри розпочнуть свою роботу з 09 червня 2020 року.


Також 15 червня відбудеться перший етап пробного зовнішнього незалежного оцінювання, - інформують в Офісі Омбудсмана України.

Разом із цим, до 22 червня 2020 року в Україні триватиме адаптивний карантин, а відтак продовжують діяти обмеження встановлені при перетині лінії розмежування з тимчасово окупованими та контрольованими територіями у Донецькій та Луганській областях.

Проте, у виключних випадках, враховуючи індивідуальні обставини соціального (гуманітарного) характеру, при наявності підтверджуючих документів пропуск осіб через КПВВ може бути забезпечений за окремим рішення Командувача Операції об’єднаних сил та за наявності підтвердження від окупаційних органів Російської Федерації, що діють на цих територіях.

‼️Нагадуємо, що кожен громадянин має право звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, яка продовжує вживати всіх можливих заходів задля відновлення прав наших громадян перетнути лінію розмежування з різними гуманітарними потребами.

Звернутися до Уповноваженого ВРУ з прав людини можна шляхом направлення звернення на офіційну електронну пошту hotline@ombudsman.gov.ua зазначивши в ньому: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, електронну поштову адресу, на яку може бути надіслано відповідь та номер телефону, за яким у разі потреби можна буде зв’язатися, а також підставу перетину лінії розмежування. До звернення також мають додаватися копії документів, що підтверджують підставу у необхідності у перетині (наприклад, запрошення на проходження ЗНО).


Поділіться з друзями:   

Останні новини