Микола Азаров: Потрібно скоротити число майбутніх фахівців з вищою освітою

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою. Про це він заявив сьогодні в ході зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.


«Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, «з липовим вищою освітою», - сказав прем'єр.

Він навів статистику, згідно якої на сьогоднішній день в Україні 450 тис. школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах становить 520 тис. місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. При цьому він додав, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

За його словами, реформа в сфері освіти і науки Україна необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, що буде проводити такі реформи, буде піддано критиці і загрозу втрати підтримки населення. Він також заявив: «Мене влада вже не приваблює. Вона мене приваблює лише тому, що я можу внести свій вклад в розвиток країни і зробити щось хороше для своєї країни».

При цьому Микола Азаров додав, що цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...