ЗНО-2012: МОНмолодьспорту просить абітурієнтів бути уважними

Нещодавно Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України проведено робочу нараду з керівниками обласних управлінь освіти. Разом з іншою інформацією на нараді розглядалися актуальні питання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році.


Так, зокрема увагу керівників обласних управлінь освіти звернуто на те, що Український центр отримав низку звернень, які свідчать про недостатню увагу майбутніх абітурієнтів особливостям перебігу ЗНО, а саме інформації щодо оформлення і термінів подання реєстраційних документів, отримання запрошень-перепусток із зазначенням місця і дати проведення тестувань тощо.

Незважаючи на те, що серед учнів було розповсюджено інформаційні листівки, проведено низку зустрічей з метою проведення роз’яснювальної роботи, досить численними залишаються звернення, які вказують про нерозуміння вступниками процедур зовнішнього незалежного оцінювання.

Ще раз просимо звернути увагу на важливу інформацію, яку слід враховувати учасникам зовнішнього незалежного оцінювання: отримання запрошення-перепустки, завчасне прибуття на пункт тестування, наявність необхідних документів для участі у ЗНО, відсутність технічних засобів, заповнення бланку відповіді пастою темного насиченого кольору тощо.

Також інформуємо майбутніх абітурієнтів, що правоохоронними органами здійснюватиметься перевірка відповідності року отримання атестата про повну загальну середню освіту рокові отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. У зв’язку із цим іще раз звертаємо увагу вступників на те, що сертифікат ЗНО не може бути датований раніше року отримання атестата про здобуття повної загальної середньої освіти.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...