На участь у ЗНО зареєструвалось 328 тисяч 909 осіб

На сьогодні на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалось 328 тисяч 909 осіб. Про це під час прес-конференції в медіа холі УНН повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.


Як повідомляє УНН, вона зазначила, що цьогоріч можна пройти тестування з 4 предметів, а до переліку предметів додалась всесвітня історія.

Вона також зауважила, що 24 і 31 березня пройшло пробне тестування.

За словами І.Зайцевої, пробне тестування було проведено на належному організаційному рівні, оскільки воно показало значну зацікавленість і явку майбутніх абітурієнтів – близько 92%.

Нагадаємо,  голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький вважає, що підняття вищими навчальними закладами прохідного балу для вступу до університету з профільних предметів підвищить рівень знань студентів і сприятиме більш відповідальному вибору ВНЗ абітурієнтами.

На думку народного депутата, для підвищення рівня знань студентів, а в результаті і випускників, потрібно починати відбір з абітурієнтів, які також вже мають високий рівень знань і вищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з профільних предметів.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...