Вступники подали до ВНЗ майже 400 тисяч заяв

Станом на 7 годину 9-го липня у вступній кампанії-2012 вже взяли участь 179025 осіб, які подали 395283 заяви для участі у конкурсному відборі. Про це повідомили у департаменті вищої освіти МОНмолодьспорту.


«Майже кожна шоста заява надійшла від вступників в електронному вигляді.  Наразі 31239 осіб дистанційно відправили до вищих навчальних закладів 67662 заяви. Це свідчить про те, що система електронної подачі заяв працює, технічні неточності, які виникали у перші дні вступної кампанії, вже враховано, а вступники окрім традиційного способу подачі документів користуються і електронним», - сказав заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко.

У регіональному співвідношенні активність вступників із Києва, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Одеської областей залишається стабільно найвищою. Більш пасивними є вступники Чернівецької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей (гістограма додається).

П’ятірка найпопулярніших вищих навчальних закладів також не змінилася – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (15567 заяв), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (14016), Національний авіаційний університет (12689), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (8295) та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (8160).


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...