М.Луцький: цього тижня абітурієнти подадуть заяв до ВНЗ менше на 10-15%

За прогнозами голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максима Луцького, під час другого тижня вступної кампанії інтенсивність подачі заяв до вищих навчальних закладів зменшиться на 10-15%.


Про це він сказав у ексклюзивному коментарі УНН.

"Якщо проаналізувати динаміку подачі заяв попередніх років, то чітко зрозуміло, що найбільший бум спостерігається саме у перший тиждень подачі документів, коли документи подають близько третини абітурієнтів. За результатами минулого тижня, я можу констатувати, що вищі навчальні заклади гідно, на достойному рівні проводять вступну кампанію, намагаючись мінімізувати черги та якомога оперативніше приймати документи", - зазначив голова парламентського комітету.

За словами парламентарія, цьогорічна вступна кампанія загалом проходить спокійно та без ажіотажу. Цього тижня інтенсивність подачі заяв зменшиться на 10-15%.

"У багатьох університетах створені консультаційні пункти, які допомагають батькам та абітурієнтам зорієнтуватися у спеціальностях та напрямках, швидко та правильно подати документи. До консультаційної роботи залучене студентське самоврядування", - сказав М. Луцький.

Він також додав, що традиційно найбільш популярними є столичні вищі навчальні заклади.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...