За словами міністра вступна кампанія була прозорою та успішною

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції озвучив основні особливості цьогорічної вступної кампанії.

За його словами, перша особливість – вступна кампанія практично не мала черг і незадоволення, тобто була набагато успішніше організована; вступна кампанія практично мала вдвічі менше скарг і звернень громадян ніж минулого року; по-третє, вперше абітурієнти мали можливість й особисто подати документи, і зареєструватися через електронний вступ (це теж була новація, яка себе виправдала абсолютно успішно); висока активність абітурієнтів, випускників середніх шкіл цього року й минулих; найголовніше, багато бажаючих вступити на технічні, математичні, інженерні спеціальності.

«31 липня завершився ще один етап вступної кампанії – етап подання абітурієнтами заяв і документів на вступ до вищих навчальних закладів і проведення вступних випробувань на творчі спеціальності. Цьому етапу передувала напружена робота колективів приймальних комісій вищих навчальних закладів, профорієнтаційна робота, апарат Міністерства працював, громадських спостерігачів – це громадські організації «Студентський захист», громадянська мережа «Опора», Комітет виборців України, засобів масової інформації, а також, що видається на сьогодні дивним, «Укртелекому», який допомагав реалізувати експеримент «Електронний вступ 2011».  Висловлюю всім учасникам цього процесу щиру подяку за активну творчу роботу, державницьку позицію і розуміння!», - зазначив  Дмитро Табачник.

Як зазначив Міністр, одним з показників ефективної роботи усіх учасників вступної кампанії є те, що на консультаційний телефон Міністерства надійшло лише 1300 звернень (за цей же період у 2009 році їх було більше 3 тис., у 2010 році – більше 1500 звернень). Це свідчить також і про високий рівень інформаційного забезпечення абітурієнта, що здійснювалося як на місцях вищими навчальними закладами, так і Міністерством.

За словами Дмитра Табачника, виправдала себе ще одна новація – рубрика, яка публікувалася  в електронних і друкованих ЗМІ «100 запитань – 100 відповідей абітурієнту 2011 року», тобто, вступник став більше обізнаним у своїх правах і обов’язках.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...