Статті

Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентували чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2020".

Аналітики LinkedIn у новому звіті 2020 Emerging Jobs Report визначили топ нових професій, які вважають найбільш перспективними.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.

Кімнату поряд з КПІ можна орендувати від 2 800 грн на місяць. На замітку студентам Могилянки: середня ціна за однушку на Подолі – 10 700 грн.

Не секрет, що в Україні університети продовжують існувати в старій індустріальній логіці, залишаючись додатком виробничого ланцюжка

Якою може бути освіта майбутнього, якщо реформувати її будуть представники команди Володимира Зеленського?

Міжнародне рейтингове агентство Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings.

Постійне підвищення кваліфікації – вимога міністерства, часу чи запорука компетентності вчителя?

Порівняння розмірів посадових окладів за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки у 2018, 2019 роках.

Лідером рейтингу вже кілька років поспіль залишається Массачусетський технологічний інститут.  На другому місці Стенфордський, а на третьому місці - Гарвардський університет.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>