Статті

Сьогодні, 6 червня 2022 року, Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднили шістнадцятий академічний рейтинг українських закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2022».

Вартість навчання в університеті залежить від престижності навчального закладу та спеціальності.

QS Quacquarelli Symonds, глобальне аналітичне агентство в галузі вищої освіти та укладач найпопулярнішого рейтингу кращих університетів світу, оприлюднило рейтинги за спеціальностями кращих університетів світу 2021 року – QS World University Rankings by Subject 2021, в який увійшли 1452 виші світу, зокрема чотири виші з України.

Програма була розроблена працівниками Grade Education Centre та мала на меті створити нову можливість підвищення кваліфікації викладачів англійської.

Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентували чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2020".

Аналітики LinkedIn у новому звіті 2020 Emerging Jobs Report визначили топ нових професій, які вважають найбільш перспективними.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.

Кімнату поряд з КПІ можна орендувати від 2 800 грн на місяць. На замітку студентам Могилянки: середня ціна за однушку на Подолі – 10 700 грн.

Не секрет, що в Україні університети продовжують існувати в старій індустріальній логіці, залишаючись додатком виробничого ланцюжка

Якою може бути освіта майбутнього, якщо реформувати її будуть представники команди Володимира Зеленського?

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>