Статті

Вартість навчання в університеті залежить від престижності навчального закладу та спеціальності.

QS Quacquarelli Symonds, глобальне аналітичне агентство в галузі вищої освіти та укладач найпопулярнішого рейтингу кращих університетів світу, оприлюднило рейтинги за спеціальностями кращих університетів світу 2021 року – QS World University Rankings by Subject 2021, в який увійшли 1452 виші світу, зокрема чотири виші з України.

Програма була розроблена працівниками Grade Education Centre та мала на меті створити нову можливість підвищення кваліфікації викладачів англійської.

Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентували чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2020".

Аналітики LinkedIn у новому звіті 2020 Emerging Jobs Report визначили топ нових професій, які вважають найбільш перспективними.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.

Кімнату поряд з КПІ можна орендувати від 2 800 грн на місяць. На замітку студентам Могилянки: середня ціна за однушку на Подолі – 10 700 грн.

Не секрет, що в Україні університети продовжують існувати в старій індустріальній логіці, залишаючись додатком виробничого ланцюжка

Якою може бути освіта майбутнього, якщо реформувати її будуть представники команди Володимира Зеленського?

Міжнародне рейтингове агентство Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>