НТУ "ХПІ" зустрічає новий навчальний рік з оновленими гуртожитками

У серпні вчорашніх школярів чекає дві важливі події - остаточний вибір вузу і початок нового життя, студентського. Саме цей етап є визначальним у житті кожного, особливо для того, хто живе в гуртожитку.


Він вчить розставляти пріоритети, він відкриває нові таланти (наукові, спортивні, творчі), змушує бути самостійним і відповідальним за свої вчинки та прийняті рішення, повідомляє прес-служба ХПІ.

У Політеху налічується 13 гуртожитків. НТУ «ХПІ» піклується про те, щоб життя в гуртожитках було максимально комфортним. Цього року студенти-політехніки зможуть поселитися в абсолютно новому гуртожитку № 3, що відповідає сучасним вимогам. Нові меблі, зручна кухня, сучасний спортзал, Wi-Fi дозволили цьому гуртожитку отримати звання «hotel» від гостей чемпіонату «Євро-2012».


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО