У Молдові студенти творчих спеціальностей вийшли на мітинги

Студенти головного творчого вузу Молдови вийшли вчора на протест до будівлі уряду. Молодих людей непокоїть затіяне міністерством культури реформування Академії музики, театру та образотворчого мистецтва, передає МТРК «Мир».


Студенти бояться, що єдиний вуз, який дає можливість художникам і театралам Молдови отримати вищу освіту, просто закриють. У свою чергу міністр культури Борис Фокша заявив: про реформування академії мова поки не йде. На даному етапі лише створена робоча група. Вона складе стратегію реформи, яку потім винесуть на загальне обговорення.

Чиновник повідомив, що протягом двох тижнів будуть відомі результати перевірки академії. На цій підставі в міністерстві зрозуміють, що відбувається в цій сфері з бюджетними коштами. На думку міністра, саме через цю перевірки «студентів тягли протестувати».

За підсумками дискусій Фокша запевнив студентів, що їх освітнього процесу нічого не загрожує. Молоді люди йому повірили і прямо з площі Великих національних зборів повернулися назад за парти. Але при цьому вони відзначили, що при необхідності знову вийдуть на захист академії.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО