Медведєв: російські вузи, випускники яких не можуть знайти роботу, треба закрити

Вищі навчальні заклади повинні активніше працювати з майбутніми роботодавцями своїх студентів, якщо випускники вузу не можуть знайти собі роботу, то такий вуз є неефективним і повинен бути закритий.


Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на зустрічі з учасниками молодіжного форуму «Машук-2013».

«Мені здається, що питання почасти має вирішуватися природним шляхом. Ось, якщо університет готує нікому не потрібних фахівців, то це і є неефективний вуз і він повинен бути закритий, бо навіщо готувати людей, які не знайдуть свого місця на ринку праці?»- Сказав Медведєв.

За його словами, вищі навчальні заклади повинні активніше працювати з компаніями та організаціями, куди повинні потім піти влаштовуватися на роботу їх випускники.

«Самі університети повинні повернутися до ринку. Якщо вони цього не зроблять - нехай закриваються. Це не найбільша, може бути, позитивна інформація, але тим не менше я змушений про це сказати», - заявив прем'єр міністр РФ.

 


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО