Два доценти "дерли" зі студентів по 700 доларів за п'ятірки з курсових робіт
Двох доцентів одного з вузів Кривого Рогу судитимуть за звинуваченням в отриманні хабара в $ 1,4 тис. Матеріали кримінальної справи місцева прокуратура вже спрямувала до суду.
"Зазначені особи протягом квітня - травня 2012 року отримали $ 700 і $ 650 хабара від студентів цього ж навчального закладу за успішну здачу курсових робіт", - сказано в повідомленні прес-служби прокуратури. Обом доцентам обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
За результатами перевірки співробітниками прокуратури області щодо дотримання вимог законодавства про освіту, були встановлені факти хабарництва та корупції у сфері освіти, невідповідність правил прийому до навчальних закладів типовим умовам прийому, несвоєчасний початок прийому документів від вступників, порушення встановленого порядку відрахування та поновлення на навчання студентів, та інші. Було порушено три кримінальні справи, внесено 10 документів прокурорського реагування.