Патріарх Кирило став почесним доктором МГУ

Сам ректор МДУ Віктор Садовничий вручив патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, на зустріч з яким студентів університету спочатку зганяли, а потім не пускали, диплом почесного доктора МГУ.


«Диплом почесного доктора МГУ вчена рада Московського університету ухвалив 18 листопада 2011 - за видатний внесок у справі духовного виховання молоді та тісну співпрацю з МДУ привласнити святійшому патріархові Московському Кирилу», - заздалегідь пояснював Садовничий.

Напередодні візиту патріарха студенти поскаржилися в соцмережах, що їх у примусовому порядку закликають з'явитися на зустріч з предстоятелем. У студраду МДУ і прес-службі це заперечували. Московська патріархія була здивована інформацією, що з'явилася і повідомила, що «ніяк не може підтримати» таких адміністративних заходів.

Студентів перестали заманювати, але вони зібралися в такій кількості, що увійти на захід став можливим тільки при наявності пропусків. Одна з тих, що прийшли студенток, що вирішила епатувати влади і популярно продемонструвати солідарність скандальної групі Pussy Riot, всілася в перших рядах аудиторії у веселій червоною Балаклаві. Не витримали охоронці, які попросили дівчину крамольне прикраса зняти або піти із залу.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО