День єднання студентів УДПУ імені Павла Тичини

Минулого тижня у  рамках святкування Міжнародного дня студента в  Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було утворено «живий ланцюг» між навчальними корпусами університету.


У цій акції взяли  участь студенти всіх факультетів, загалом понад тисяча юнаків та дівчат об’єдналися, символізуючи єдність усього студентства. І хоч надворі було досить прохолодно – панувала тепла атмосфера дружби.

Молодь педагогічного вишу вразила багатьох перехожих, які здивовано спостерігали і навіть фотографували побачене.

Після такого дійства розумієш, що студентство – це дійсно велика родина, а роки навчання в Уманському педуніверситеті – найкраща пора, якою потрібно насолоджуватися!

Ще однією подією такого єднання студентів, але цього разу усього міста, став – студентський флешмоб, який відбувся на центральній площі Умані. В акції взяли участь сотні студентів. Найактивнішими учасниками  молодіжного дійства були студенти УДПУ – колективи «Dancers» та  «Сhemistry». Танцюристи вразили глядачів своїм креативом. Це був не концерт, не виступ, а  спалах емоцій та невичерпної енергії.

Студентський флешмоб – це гарно проведений час, безліч позитивних емоцій, можливість показати свою творчість на головній площі міста і, звичайно ж, нові знайомства.

Тож, масова молодіжна акція ще раз підтвердила, що місто Умань – справжня студентська столиця Черкащини.

Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО