НАН України планує співпрацю з Російською укадемією наук в Криму - президент РАН Фортов

Відповідну пропозицію вніс президент РАН Володимир Фортов. Він зазначив, що представництво необхідно для вирішення на місці оперативних питань, пов'язаних з підготовкою до створення на півострові наукового центру.


Президія Російської академії наук (РАН) на засіданні у вівторок прийняв рішення створити представництво РАН в Криму, це буде першим кроком до створення Кримського наукового центру.

Відповідну пропозицію вніс президент РАН Володимир Фортов. Він зазначив, що представництво необхідно для вирішення на місці оперативних питань, пов'язаних з підготовкою до створення на півострові наукового центру.

За словами Фортова, новий науковий центр міг би стати спільним з Національною академією наук України. "Наші колеги з Києва вітають це", - зазначив президент РАН.

Фортов закликав президію Академії наук підготувати пропозиції для майбутньої федеральної цільової програми з соціально- економічного розвитку Криму і Севастополя, яка повинна бути розроблена в уряді РФ до 1 липня.

Раніше президія РАН ухвалила постанову, в якій відзначалася доцільність створення Кримського наукового центру РАН. Центр планується створити на базі наукових організацій, розташованих на півострові. Минулого тижня представник Академії наук повідомляв, що вже складено список з декількох десятків наукових організацій, які можуть увійти до складу центру.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО