Університет банківської справи став лауреатом І ступеня серед освітніх закладів
21-23 жовтня 2014 року у Київському палаці дітей та молоді у рамках VI Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» відбулася виставка навчальних закладів.
Під час урочистого нагородження переможців конкурсу Університету банківської справи Національного банку України присвоєно звання лауреату І ступеня у номінації «Інновації у діяльності ВНЗ з інтеграції в європейський освітній та науковий простір».
Диплом та пам’ятну нагороду конкурсу організатори вручили директору Інституту магістерської та післядипломної освіти Університету Тетяні Гірченко.
Студенти та викладачі Інституту магістерської та післядипломної освіти ознайомлювали всіх бажаючих з діяльністю Університету банківської справи, перевагами навчання та можливостями для розвитку студентів закладу. На стенді Університету було представлено також посібники та періодичні видання його видавництва, зокрема підручники курсу «Фінансова грамотність» для школярів. Відвідувачі виставки були зацікавлені у спеціальностях, за якими проводиться навчання, а також можливості отримання паралельної освіти за кордоном.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014р. № 605-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні в 2014 році.
Загалом, у конкурсі взяли участь понад 450 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, бізнес-структури, підприємства, що працюють на терені освіти, міжнародні установи й представництва.
Організатори форуму - Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».