Сергій Квіт розповів, чим побори відрізняються від фандрайзингу

На прес-конференції з міністром освіти Сергієм Квітом журналісти не оминули питання поборів у  вишах.


- За дослідженням соціолога Ірини Бекешкіної, яке проводилось кілька років тому, в українських вишах студенти більше готові давати хабарі, ніж викладачі брати їх, - зауважив міністр.

І додав, хоча з ярими корупціонерами борються, все ж варто пам'ятати, порушує закон і той хто дає хабар.

Коли громада ВУЗу неактивна, то є шанс ректорського феодалізму, переконує міністр, і закликає до активної громадянської позиції.

Щодо зборів коштів у школах міністр наголосив, що якщо кошти батьки здають добровільно, а навчальний заклад надає звіти про витрати, то проблеми не виникає.

-Часто те, що в Америці називається фандрайзинг, в нас - побори. Зауважимо, що далеко не у всіх школах батьки проти здавати гроші на певні потреби. Десь навіть створюються спеціальні рахунки, надаються звіти, чеки.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО