Відбулося розширене засідання колегії Державної інспекції навчальних закладів України

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 19 квітня 2016 року відбулося розширене засідання колегії Державної інспекції навчальних закладів України за участю членів науково-експертної та громадської рад інспекції.


Відкриваючи засідання, Голова Державної інспекції навчальних закладів Руслан Гурак акцентував увагу учасників зібрання на важливості завдань, поставлених новим Міністром освіти і науки Лілією Гриневич щодо розвитку освіти, та поінформував про плани інспекції з їх реалізації у межах компетенції,- передає прес-служба ДІНЗ.

Колегією інспекції були розглянуті наступні питання:

  1. «Про результати проведення заходів державного нагляду (контролю) у сферах дошкільної, загальної середньої і професійно-технічної освіти у 2015 році та І кварталі 2016 року».
  2. «Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України       від 29 квітня 2015 р. № 411-р щодо перевірок вищих навчальних закладів».
  3. «Про проект Положення про експерта Державної інспекції навчальних закладів України».

Крім того, учасники розширеного засідання колегії ознайомилися з окремими питаннями програмної акредитації, що проводиться німецьким     акредитаційним агентством ACQUIN, а також з результатами дослідження КНУ імені Тараса Шевченка, пов’язаного із системою внутрішнього забезпечення якості освіти та акредитацією у сфері вищої освіти.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Найкращі ЗВО