Декан одеського вишу хотіла отримати 10 тис. грн. за вирішення проблем із сесією
Декан одного з факультетів Одеської Національної академії харчових технологій вимагала 10 тисяч гривень від матері студентки за допуск та складання екзаменаційної сесії та отримання позитивних оцінок по предметах без фактичного їх складання.
Посадовця затримано при одержанні частини неправомірної вигоди у сумі шести тисяч гривень. Також, під час проведення обшуку в робочому кабінеті працівниками слідчого управління, управління захисту економіки та обласної прокуратури виявлені та вилучені інші грошові кошти, - передає відділ комунікації ГУНП в Одеській області.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Декана затримано в порядку ст.208 КПК України. Затриману поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Вказані дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.