Про проект

Портал "Вища освіта" (vnz.org.ua)  - це спеціалізований ресурс присвячений питанням вищої освіти в Україні та за її кордоном.

Головна мета  проекту - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Тому центральне місце на Порталі займає стрічка новин галузі,  вона має різні рубрики, що дозволяє читачам швидше орієнтуватись у потоці інформації.

Портал має каталог ВНЗ  України, що дозволяє абітурієнтам швидко знаходити необхідні вищі навчальні заклади України, як по назві так і по регіонам їх розташування. Крім того на Порталі є такі рубрики,  як «Статті»,  де знаходяться матеріали відповідного змісту та каталог документів, які стосуються вищої освіти у країні.

На порталі опубліковано всі популярні рейтинги українських ВНЗ та передові світові рейтинги.

Портал продовжує розвиватись, тож незабаром ми порадуємо наших відвідувачів новими рубриками.

Ми намагаємось розширити простір для спілкування освітян України, наповнювати його свіжою та актуальною інформацією освітньої галузі.

Наш проект буде цікавий молодим науковцям, викладачам, керівникам вищих начальних закладів, абітурієнтам та їх батькам.

Партнерські зв'язки Порталу постійно розширюються. Сьогодні ми співпрацюємо з великою кількістю організацій, які мають відношення освітньої галузі, або займаються сприянням її розвитку. Серед наших партнерів найбільші ВНЗ країни. Портал має інформаційну співпрацю з МОНМС.

Наші відзнаки

детальніше

детальніше

детальніше

детальніше