Студентство

За даними опитування троє із п’яти молодих спеціалістів не хочуть працювати за спеціальністю. Більшість із них зізнаються, що навчалися «для галочки», а потрібні навички набували самостійно в процесі роботи або стажування.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України вважає, що пропозиція  про надання соціальних стипендій студентам  вищого навчального закладу «у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України» потребує встановлення чітко визначених критеріїв її надання.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України направив свої зауваження та пропозиції до проекту закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік», реєстраційний № 5000 від 15.09.2016, розробленого Кабінетом Міністрів України.

З наступного року Міністерство фінансів України пропонує запровадити нову реформу в сфері освіти.

Тримає на контролі  дане питання незалежний експерт з питань освіти Андрій Черних, який постійно моніторить ситуацію навколо запланованих зміни у виплаті стипендій з 1 січня 2017 році.

Перший заступник голови комітету ВРУ з питань освіти і науки, народний депутат України Олександр Співаковський наголошує, що стипендія студенту потрібна для того, щоб не відволікатись від навчання.

Сьогодні на сайті Верховної Ради України було оприлюднено проект закону “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

Про це йшлось у доповіді Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана під час презентації проекту державного бюджету 2017 року.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко прокоментував дискусії про скасування стипендій.

В Україні необхідно суттєво підняти стипендії для студентів педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...