У НФаУ відбулася ХХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

Урочисте відкриття конференції, яка пройшла 20 квітня 2017 р., розпочалося із привітання ректора НФаУ академіка НАН України В.П. Черних.


Ректор підкреслив важливість проведення наукових заходів для молоді, яка є майбутнім нашої держави, та наголосив на важливості вивчення англійської мови, якою традиційно проводиться конференція, задля інтеграції наших науковців та студентів до міжнародної наукової спільноти.

Яскраве свято науки розпочалося з роботи стендових доповідей та з демонстрації найцікавіших наукових дослідів, пов’язаних із фармацевтичною наукою та практикою. У рамках виїзної наукової лабораторії науковці НФаУ дивували глядачів хімічними та біологічними експериментами, виготовленням різноманітних лікарських форм. Метою проекту було показати, що наука – частина життя кожного з нас.

Знайомство та досвід спілкування з молоддю із інших міст та країн – ще одна безперечна перевага подібних наукових заходів. Академічні обміни у НФаУ вже стали доброю традицією. Так, у березні із ВНЗ знайомилися студенти Казахстанського національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова. А учасниками конференції стали 48 університетів та науково-дослідних інститутів із України та 10 держав світу: Узбекистану, Таджикистану, Росії, Казахстану, Литви, Саудівської Аравії, Білорусі, Вірменії, Польщі, Німеччини.

Впродовж пленарного засідання було заслухано 11 доповідей англійською мовою щодо широкого кола питань: від синтезу, аналізу та технологічних аспектів виробництва лікарських препаратів до питань організації та економіки фармації, філософії та гуманітарних наук.

Після закриття пленарного засідання розпочалася робота 22-х секцій конференції, де з доповідями виступили біля 300 студентів. До збірки тез конференції, виданої у 2-х томах, увійшло 593 тез доповідей.

ХХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» стала справжнім святом науки та вкотре об’єднала талановиту молодь Національного фармацевтичного університету, України та зарубіжних держав.

Організаційний комітет ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» висловлює вдячність за підтримку Голові Раді молодих вчених МОЗ України Наталії Куфтеріній.

Вперше опубліковано на сайті Національного фармацевтичного університету


Фото:



Поділіться з друзями:   

Останні новини