Українські вчені отримали за програмою “Горизонт 2020” грантів на суму 11,5 млн євро, - Лілія Гриневич

Реформу середньої освіти, співпрацю зі світовим банком та в рамках програми “Горизонт 2020” Лілія Гриневич обговорила на зустрічі з Міністром освіти і науки Республіки Вірменія.


Для України дуже важливо, щоб реформа середньої освіти “Нова українська школа” - була успішною, і продовжувалася незалежно від того, хто знаходитиметься при владі. Про це розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з Міністром освіти і науки Республіки Вірменія Левоном Мкртичяном сьогодні, 17 листопада, в Єревані, - передає прес-служба Міносвіти.

Левон Мкртичян зазначив, що розуміє, з якими проблемами стикається Україна, адже для впровадження шкільної реформи, що передбачає формування нового змісту освіти, нових підходів та введення 12-річки, знадобиться певний час, тому важливо забезпечити наступність.

“Ми дуже задоволені співпрацею зі Світовим банком. Завдяки довгостроковим проектам, які ми реалізовували в рамках співпраці Вірменії з цією організацією, нам вдалося реалізовувати довготермінові проекти незалежно від зміни влади. Взяті країною забов’язання вперед міжнародною спільнотою дуже важко відмінити, тому це дозволяє зробити шлях здійснення реформ більш стабільним”, - зазаначив Міністр освіти і науки Республіки Вірменія.

Під час зустрічі Міністри погодились, що найближчим часом потрібно закінчити опрацювання угоди про освіту між обома країнами, а також провести засідання спільної комісії з питань науки.

Лілія Гриневич привітала Вірменію з нещодавнім підписанням угоди про асоційовану участь в “Горизонт 2020”, а також розказала про переваги, що отримала Україна від участі у цій програмі.

Нагадуємо, що торік Україна стала асоційованим членом програми «Горизонт-2020». На сьогодні наші вчені є учасниками вже 61 міжнародного консорціуму-переможця і їхня частка в бюджетах проектів перевищує 11,5 млн євро. Це майже у двічі більше ніж заплатила Україна в якості річного внеску до бюджету програми (внесок складає 5,8 млн. євро).

17 листопада 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич здійснє робочу поїздку до Республіки Вірменія. Протягом цього дня в неї також заплановано участь у Пленарній сесії з питань науки, досліджень та інновацій 8-го засідання неформального міністерського діалогу країн Cхідного партнерства.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...