В Міносвіти просять із розумінням поставитись до проблем із новим ПЗ для ЄДЕБО

МОН з хвилюванням спостерігає за першими днями впровадження нового програмного забезпечення ЄДЕБО.


Про це проінформував Директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

"Звичайно, нас не обходять критичні відгуки та оцінки його роботи, зокрема, в соціальних мережах. Це свідчить про небайдужість вишівської спільноти та усвідомлення ролі і значення ЄДЕБО. Було б наївно розраховувати на легкий старт нового софту, оскільки його розроблення в стислі строки, з використанням нових технологій, орієнтуючись на вже існуючу базу даних великого обсягу з вельми складною структурою, керуючись технічним завданням, яке вперше для цієї бази спиралось на закони, а не лише підзаконні акти, є нетривіальною технічною та організаційною задачею", - наголосив він.

"Немає сумнівів, що високий професійний рівень та багаторічний досвід роботи в освіті розробника програмного забезпечення дозволить йому успішно впоратися із завданням. Проте, зараз ми знаходимось поруч з точкою старту, коли новий софт працює, але потребує відлагодження в процесі експлуатації, новий інтерфейс ще не став звичним і не завжди є достатньо зручним, відбувається оптимізація використання серверного обладнання, виринають невиправдані ускладнення і окремі помилки в технічному завданні тощо. Нам усім хочеться, щоб цей етап було швидше пройдено, але годі сподіватися обминути його взагалі", - нагосовив Шаров.

За його інформацією, учора декілька вишів зуміли успішно замовити кількасот номерів дипломів. Тому в Міносвіти впевнені, що з кожним днем успішність цієї роботи буде збільшуватись.

На початку наступного тижня буде оголошено про проведення вебінару для користувачів, який дозволить відповісти на накопичені питання.

"Своєю чергою, Міністерство буде уважно спостерігати за процесом повноцінного включення нового софту, на який покладає чимало надій. Просимо вибачення за тимчасові незручності і висловлюємо впевненість в успішності цього проекту. Запевняємо Вас, що розробники програмного забезпечення та працівники ДП Інфоресурс уважно ставляться до зауважень та пропозицій користувачів, намагаються якомога швидше забезпечити справді якісну роботи системи. Дякуємо за моральну підтримку, корисні зауваження та добрі побажання", - наголосив він.


Поділіться з друзями:   

Останні новини